Новини підприємства

28.09.2020

Повторно фотозвіт оголошень про припинення подачі теплоносія на будинки  вул. Первомайська, 24, вул. Первомайська, 26, вул. Первомайська, 28, вул. Курячого, 2А

23.09.2020

Повторно фотозвіт оголошень про припинення подачі теплоносія на будинок  вул. ім. О.Довженка, 90

31.08.2020

Повторно фотозвіт оголошень про припинення подачі теплоносія на будинки  вул. Первомайська, 24, вул. Первомайська, 26, вул. Первомайська, 28, вул. Курячого, 2А, вул. ім. О.Довженка, 90

05.08.2020 

Інформація про намір здійснити встановлення тарифів  на   теплову енергію/ послугу  з    постачання теплової енергії для населення, бюджетних  установ та інших споживачів  в 2020-2021 році


22.07.2020

Шановні абоненти житлових будинків:

вул. ім.О.Довженка, 90,

вул. Первомайська, 24,

вул. Первомайська, 26,

вул. Первомайська, 28,

вул. Курячого, 2А

КП "Лисичанськтепломережа" доводить до вашого відома, що котельні які опалюють Ваші будинки будуть закриті і з опалювального сезону 2020-2021 р.р. буде припинено подачу теплоносія на Ваш будинок.

Адміністрація КП "Лисичанськтепломережа"

Фотозвіт оголошень

03.07.2020 

Інформація про намір здійснити встановлення тарифів  на   теплову енергію/ послугу  з    постачання теплової енергії для населення, бюджетних  установ та інших споживачів  в 2021 році


24.04.2020

Комунальне підприємство "Лисичанськтепломережа", в рамках виконання інвестиційної програми на 2020 рік, придбало екскаватор-навантажувач JSB 3CX SITEMASTER. Новий  екскаватор призначений для швидкого виконання земляних робіт на теплових мережах, що дозволить виконувати ремонтні роботи вчасно та з високою якістю.

Фото

25.03.2020

Інформаційна довідка щодо укладення договорів

на житлово-комунальні послуги

з постачання теплової енергії

 

01.05.2019 року введено в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189 – VIII (далі - Закон) та 04.09.2019 р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії».

Статтею 12 пунктом 1 вказаного Закону України передбачено, що надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Законом передбачено новий механізм укладення договорів на житлово-комунальні послуги з постачання теплової енергії.

Співвласники багатоквартирного будинку (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) до 01.05.2020р. повинні самостійно обрати одну з моделей організації договірних відносин згідно з частиною 1 статті  14 Закону, якою передбачено чотири моделі організації договірних відносин, а саме:

1. індивідуальний договір квартири, тобто кожен споживач укладає прямі договори з постачальниками послуг;

2. індивідуальний договір будинку, при якому мешканці будинку вибирають уповноважену особу для взаємодії з постачальниками послуг;

3. колективний договір, при якому мешканці будинку вибирають управителя або керуючу компанію, і вже вони за дорученням співвласників укладають договори з виконавцями комунальних послуг;

4. ОСББ укладає угоду від імені всіх мешканців будинку.

 

Кожна із моделей договірних стосунків  передбачає свої певні особливості. Але у будь - якому випадку модель організації договірних відносин обирається для будинку в цілому, а не для кожної квартири окремо.

Отже, співвласники багатоквартирного будинку на загальних зборах повинні прийняти рішення про модель договорів, оформити це рішення відповідним протоколом загальних зборів, форма якого відповідає Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.08.2019р. № 203 та направити належно завірену копію протоколу загальних зборів на адресу КП «Лисичанськтепломережа». Модель договорів для будинку може бути лише одна.

Лише за наявності такого протоколу КП «Лисичанськтепломережа» укладатиме договори зі співвласниками будинку відповідно до обраної моделі.

Якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, то між КП «Лисичанськтепломережа» та кожним співвласником після 1 травня 2020 року буде укладено індивідуальний договір про надання комунальної послуги з урахуванням особливостей, визначених частиною сьомою статті 14 Закону.

 

 

     Додатково надаємо перелік документів, необхідних для укладання Договору (при собі потрібно мати оригінали та копії):

- документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України, видане у зв'язку з втратою паспорта чи у зв'язку з прийняттям громадянства України; для іноземців — національний паспорт або документ що його замінює);

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (за наявності).

- копію технічного паспорту на квартиру ( приватний будинок);

- документ, що підтверджує право власності на квартиру (приватний будинок) або право користування квартирою ( приватним будинком), витяг. 

 

Наголошуємо, що комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» працює виключно в рамках діючого законодавства України, тому просимо Вас, шановні абоненти, зі всією відповідальністю віднестися до всього вищевикладеного.

 

  

 

Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»


14.02.2020

В розділі "Документи " надана Інвестаційна програма КП "Лисичанськтепломережа" на 2020р. Зауваження та заперечення приймаються протягом 14 днів за адресою: м. Лисичанськ, вул. Тепла,17, тел. 0503488721. 

17.12.2019 (12:00)

Інформація про намір здійснити встановлення тарифів  на   теплову енергію/ послугу  з    постачання теплової енергії для населення, бюджетних  установ та інших споживачів  в 2020 році


15.11.2019

Інформація про намір здійснити встановлення тарифів  на   теплову енергію/ послугу  з    постачання теплової енергії для населення, бюджетних  установ та інших споживачів  в 2020 році


28.10.2019

Рішення № 526 від 25.10.2019р. - Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 14.12.2018 № 762 (зі змінами, внесеними рішенями виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 22.02.2019 № 93)

04.10.2019

Рішення № 483 від 01.10.2019р. - Про затвердження середньої річної норми витрат теплової енергії

Рішення № 484 від 01.10.2019р. - Про затвердження норм питомого теплового навантаження


19.09.2019

Шановні абоненти!

 

З 1 жовтня 2019 року, відбудуться зміни механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Постановою КМУ від 17.04.2019 року №373 (далі – Постанова) затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який буде запроваджено з 1 жовтня 2019 року.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги надаватимуться у безготівковій формі через АТ «Ощадбанк», аналогічно безготівковій формі надання житлових субсидій.

Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ «Ощадбанк» коштів за надані пільги на рахунок  КП «Лисичанськтепломережа» на підставі договору, який укладений між нашим підприємством та АТ «Ощадбанком», без залучення пільговика.

Громадянам пільгової категорії надано також право отримувати пільги у готівковій формі. Проте, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані послуги з централізованого опалення та відсутності простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг з централізованого опалення. Згідно п.7 Постанови: «У разі отримання від виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного місяця здійснюється у грошовій безготівковій формі».

 

 

Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»


17.09.2019

Шановні абоненти!

         З жовтня/листопада 2019 року  розпочинає опалювальний сезон 2019/2020рр., але у деяких споживачів теплової енергії перед підприємством існує заборгованість, яка є критичною у порівнянні з минулими сезонами і становить небезпеку для початку опалювального сезону 2019/2020рр., тому     КП «Лисичанськтепломережа» звертається до всіх споживачів у яких існує заборгованість і наполягає внести оплату у сумі наявного боргу до 01.10.2019р.

         Окремо попереджаємо, що накопичення заборгованості на Вашому особовому рахунку загрожує:

1. втратою права на субсидію;

2. КП «Лисичанськтепломережа» буде змушене звернутися до суду, у такому разі до суми заборгованості будуть додані:

витрати на оплату судового збору;

погашення інфляційних витрат;

3% річних;

пеня.

         Звертаємо увагу на необґрунтованість міфу про ніби то «списання» заборгованості, бо такий порядок не регулюється жодним діючим Законом України. Натомість є порядок стягнення заборгованості, визначений Законом України «Про виконавче провадження», тому на виконання рішення суду державні виконавці застосовують заходи примусового стягнення з:

заробітної плати;

пенсії;

стипендії;

інших доходів,

за допомогою накладання арешту на рахунки боржника.

Також може застосовуватися:

1. арешт на рухоме та нерухоме майно (у цьому випадку боржник не може їм користуватись, відчужувати (продавати),

2. тимчасова заборона виїзду за кордон, що спричинить наступні перешкоди:

у період відпустки;

під час відряджень;

при працевлаштуванні за межами країни.

Всі ці заходи не потребують згоди боржника і є завершальною стадією судового провадження.

Законом також передбачена кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду, згідно зі статтею 382 Кримінального кодексу України, що карається:

штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8 500 грн. – 17 000 грн.);

позбавлення волі на строк до трьох років.

         Для тих споживачів, у яких доходи не дозволяють внести всю суму заборгованості відразу, КП «Лисичанськтепломережа» пропонує скласти договір-зобов’язання на реструктуризацію заборгованості.

 

Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»


05.09.2019


      04.09.2019 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії».

       На сайті КП “Лисичанськтепломережа” опублікований Публічний “Договір про надання послуги з постачання теплової енергії” (далі -  Договір) та додаток до Договору: температурний графік теплової мережі.

 

                                                                                         . 

 


20.08.2019

Комунальне підприємство "Лисичанськтепломережа", в рамках виконання інвестиційної програми на 2019 рік, придбаний автомобільний кран вантажопідйомністю 20 тон на базовому автомобілі МАЗ. Новий автокран призначений для укладання труби та бетонних плит при ремонтних роботах на теплових мережах, що дозволить виконувати ремонтні роботи вчасно та з високою якістю.

Фото

29.05.2019

Щодо призначення житлової субсидії на наступний період у травні 2019 року

Порядок надання пільг на оплату житловокомунальних послуг у грошовій формі

25.04.2019

 Шановний абонент!

 Споживачі КП «Лисичанськтепломережа» мають можливість зареєструватися в особистому кабінеті КП «Лисисичанськтепломережа». Цей сервіс призначений для надання споживачам теплової енергії (населенню) онлайн-доступу до персонального особового рахунку з інформацією про стан розрахунків за використану теплову енергію.

    Спершу споживачам необхідно вказати деякі особисті дані. Ці поля є обов'язковими для заповнення.

  Для автоматичної активації облікового запису необхідно обов’язково ввести суму останньої оплати. Якщо сума останньої оплати з будь - яких причин споживачу  не відома, то для отримання інформації щодо суми останньої оплати Вам необхідно звернутися до абонентської служби   КП «Лисичанськтепломережа» з документом, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням,.

   Здійснення платежів за спожиту теплову енергію через систему електронних платежів Приват24.

                                                 Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа».


18.04.2019

ШАНОВНИЙ ОТРИМУВАЧ СУБСИДІЇ!

Починаючи з березня 2019 року Ви отримуєте суму призначеної житлової субсидії грошовими коштами:
- разом з пенсійною виплатою;
- переказом через систему термінових переказів «Швидка копійка»;

- шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк».

Звертаємо Вашу увагу, що отриманні Вами кошти надаються для оплати житлово-комунальних послуг.
Просимо Вас забезпечити вчасну оплату за фактично спожиті послуги, оскільки наявність
простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.


З повагою
Департамент житлово-комунального господарства
Луганської облдержадміністрації

Департамент соціального захисту населення
Луганської облдержадміністрації28.03.2019

"Не вводіть в оману населення"

С. Шилін

Задля запобігання розповсюдження неправдивої інформації, яка поширюється деякими "політиками" в соціальних мережах, КП "Лисичанськтепломережа" надає роз'яснення     Посилання

20.02.2019

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!


З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсію, - АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

 Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання  державної підтримки.
Механизм наданная сибсидії - Скачать


28.01.2019

Для бюджетних організацій

КП “Лисичанськтепломережа” повідомляє, що відповідно до п.п. 1.1. та п.п. 1.2.  п. 1 Рішення Лисичанської міської ради  від 14.12.2018р.  № 763 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних установ», з урахуванням змін, внесених згідно рішення Лисичанської міської ради від 15.01.2019р. № 29 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради  від 14.12.2018р.  № 763», з 01.01.2019р.:

·         тариф на теплову енергію  складає 1414,50  грн/Гкал без ПДВ (1 697,40 грн/Гкал з ПДВ);

·         тариф на теплову енергію, виробництво якої здійснюється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ і організацій, що фінансуються з місцевого бюджету, складає 1273,05 грн/Гкал без ПДВ (1 527,66 грн/Гкал з ПДВ).

 

Для інших та релігійних організацій

       КП “Лисичанськтепломережа” повідомляє, що відповідно до п.п. 1.1.  п. 1 Рішення Лисичанської міської ради  від 14.12.2018р.  № 764 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для бюджетних установ», з урахуванням змін, внесених згідно рішення Лисичанської міської ради від 15.01.2019р. № 30 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лисичанської міської ради  від 14.12.2018р.  № 764», з 01.01.2019р. тариф на теплову енергію для інших та релігійних організацій складає 1 413,70  грн/Гкал без ПДВ (1 696,44_грн/Гкал з ПДВ).


25.01.2019

Згідно  Наказу Мінрегіону від 25.01.2019 № 315, 25.01.2019 набула чинності Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.  Тому,  на  виконання  Закону  України  від 09.11.2017р. № 2189-VIII "Про житлово-комунальні послуги", КП "Лисичанськтепломережа" публікує публічний договір на постачання теплової енергії.


14.12.2018

КП «Лисичанськтепломережа» повідомляє:

с 01.01.2019р  вступають в дію нові тарифи на централізоване опалення для населення (ріш.виконкому№762 від 14.12.2018р)-

Абонплата  протягом року 6,26 грн/кв.м

Плата за теплову енергію в опалювальний період 41,65 грн/кв.м

Теплова енергія для будинків з приладами обліку теплової енергії 1698,38 грн/Гкал

Місячна абонплата для будинків з приладами обліку теплової енергії 5779,2 грн/Гкал-час.

Теплова енергия для бюджетних установ 1697,40 грн/Гкал. (ріш.виконкому №763 від 14.12.2018р.)

Теплова енергія для інших споживачів  1696,44 грн/Гкал. (ріш.виконкому №764 від 14.12.2018р.)


24.10.2018

Шановні мешканці міста Лисичанська!

Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа»  інформує про розміри внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії:


Плата внесків перераховується не пізніше 10 числа місяця, що настає за розрахунковим кварталом, на поточний рахунок КП «Лисичанськтепломережа»:

    за встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії- 26000612311 в АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805;

    за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії - 26006612315 в АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805;

    за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії — 26007612314 в АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805.

 

 

                 Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа».


16.07.2018

Шановні мешканці міста Лисичанська!

   На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  (надалі – Закон) КП «Лисичанськтепломережа» повідомляє, що в міжопалювальний  період 2018р. маємо намір провести оснащення 102 житлових будинків вузлами комерційного обліку теплової енергії, а саме:


Підстава: договір на виконання проектних робіт № 97 від 16 липня 2018 року.

               Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»


16.07.2018р.

Шановні мешканці міста Лисичанська!

В розділі "Документи" надана  Інвестаційна програма КП "Лисичанськтепломережа" на 2018 рік. Зауваженння та заперечення приймаються протягом 14 днів за адресою: вул. Тепла, 17, м. Лисичанськ, т.71654.

04.05.2018р.

Шановні мешканці міста Лисичанська!

    На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  (надалі – Закон) КП “Лисичанськтепломережа” повідомляє, що в міжопалювальний  період 2018р. маємо намір провести оснащення 102 житлових будинків вузлами комерційного обліку теплової енергії, а саме:


Також додатково буде надана наступна інформація у повідомленні про намір встановлення вузлів комерційного обліку:

·       вартість встановлення вузла комерційного обліку;

·       планована дата встановлення вузла комерційного обліку (число, місяць, рік);

·       вид та характеристики вузла комерційного обліку;

·       місце встановлення вузла комерційного обліку;

·       поштова адреса та/або електронна адреса, на яку необхідно надсилати відповідь на повідомлення;

·       інша додаткова змістовна та достовірна інформація у разі необхідності буде надаватися додатково.


    Цей Закон посилається на Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, яка буде затверджена Міністерством регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (проект Методики розміщений на веб-сайті Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України). Ця Методика забезпечує здійснення розподілу обсягу спожитої теплової енергії на житлові будинки (квартири) і нежитлові приміщення в будинках (магазини, перукарні, стоматології та інші нежитлові приміщення) наступним чином:

Частка теплової енергії, витрачена на опалення приміщень (квартир і нежитлових приміщеннь).

Розподіляється на споживачів, які не від’єднанні від системи теплопостачання (централізоване опалення присутнє).

Частка теплової енергії, витрачена транзитними трубопроводами (стояками) (квартир і нежитлових приміщеннь).

Розподіляється на неопалювальні приміщення та приміщення з індивідуальним опаленням (офіційно відокремлені від системи теплопостачання, тобто централізоване опалення офіційно відсутнє).

Частка теплової енергії, витрачена на МЗК (всіх квартир і всіх нежитлових приміщеннь).

Розподіляється на всіх споживачів житлових чи нежитлових приміщень, які є самостійними об’єктами нерухомого майна (незалежно приєднані чи відокремлені ці приміщення від системи теплопостачання).

Частка теплової енергії, витрачена на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи опалення (всіх квартир і всіх нежитлових приміщеннь).

    Для коректного розподілу спожитої теплової енергії працівники  КП “Лисичансктепломережа” в міжопалювальний період 2018р. проведуть обстеження системи теплопостачання приміщень, які офіційно відокремлені від системи централізованого опалення для з'ясування довжини, діаметру трубопроводів тощо. При ненаданні власником приміщення необхідну інформацію, згідно Методики приймаються максимальні дані.

    Тому рекомендуємо надавати вільний доступ до приміщень працівникам  КП “Лисичансктепломережа” для обстеження системи теплопостачання.

                                                                                                                                             Адміністрація КП “Лисичанськтепломережа”

 

04.05.2018р.

Шановні мешканці міста Лисичанська!

    Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  (надалі – Закон) передбачено обов’язкове оснащення  житлових будинків вузлами комерційного обліку теплової енергії. Завдяки забезпеченню обліку теплової енергії, споживачами сплачуватимуться кошти за фактично спожиту теплову енергію. Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, їх обслуговування та заміну відшкодовуються виконавцеві шляхом сплати внесків.

    Розрахунковим періодом для оплати внесків є квартал.

Відповідно до Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку для будівлі, де налічуються два та більше споживачів, внески розподіляються відповідно до кількості приміщень, які є самостійними об’єктами нерухомого майна (тобто, на кожну одиницю житлового приміщення (квартиру), незалежно від наявності чи відсутності централізованого опалення чи нежитлового приміщення (магазин, перукарня, вузол поштового відділення, банк, будь-яке інше нежитлове приміщення), незалежно від наявності чи відсутності централізованого опалення ).

Внесками на встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку є регулярні платежі, визначені окремо для кожної будівлі (на кожну одиницю житлового (квартиру) чи нежитлового приміщення (магазин, перукарня, вузол поштового відділення, банк, будь-яке інше нежитлове приміщення), що враховують витрати КП “Лисичанськтепломережа”, пов'язані із встановленням, обслуговуванням або заміною вузлів комерційного обліку.

Наразі визначення розміру внесків знаходиться в стадії розробки і при визначенні КП «Лисичанськтепомережа» обов’язково додатково проінформує.

    

                                                                                                        Адміністрація КП “Лисичанськтепломережа”

19.03.2018

КП «Лисичанськтепломережа» розміщує структуру тарифу на послугу з централізованого опалення

Розрахунок тарифу населенню - Скачать

Свод - послуга населенню  Скачать

ТЕ населення, Дотатки 1-4 Скачать

ТЕ юр. особа, Додатки 5-8 Скачать

19.10.2017

Рішення Лисичанської міської ради № 493 від 19.10.2017р. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з центрального опалення КП "Лисичанськтепломережа"

Рішення № 493 від 19.10.2017р. - Скачать

19.10.2017

Щодо зміни тарифів по КП «Лисичанськтепломережа»
КП «Лисичанськтепломережа» доводить до відома споживачів інформацію про зміну розміру тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послугу з централізованого опалення для населення (згідно рішення № 493 від 19.10.17 р. виконавчого комітету Лисичанської міської ради) в наступних розмірах: 
для потреб населення:
- тариф на теплову енергію – 1133,64 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими:
- тариф на виробництво теплової енергії – 1072,53 грн./Гкал (без ПДВ),
- тариф на транспортування теплової енергії – 59,74  грн./Гкал (без ПДВ),
- тариф на постачання теплової енергії – 1,37  грн./Гкал (без ПДВ);
для потреб бюджетних установ: 
- тариф на теплову енергію – 1608,37грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими: 
- тариф на виробництво теплової енергії – 1547,01грн./Гкал (без ПДВ),
-  тариф на транспортування теплової енергії – 59,99 грн./Гкал (без ПДВ),
- тариф на постачання теплової енергії – 1,37 грн./Гкал (без ПДВ);
- для потреб інших споживачів: 
- тариф на теплову енергію – 1606,50грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими: 
- тариф на виробництво теплової енергії – 1545,14грн./Гкал (без ПДВ),
- тариф на транспортування теплової енергії – 59,99 грн./Гкал (без ПДВ),
- тариф на постачання теплової енергії – 1,37 грн./Гкал (без ПДВ);
- для потреб релігійних організацій: 
- тариф на теплову енергію – 753,85грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими: 
- тариф на виробництво теплової енергії – 692,49грн./Гкал (без ПДВ),
- тариф на транспортування теплової енергії - 59,99 грн./Гкал (без ПДВ),
- тариф на постачання теплової енергії - 1,37 грн./Гкал (без ПДВ);
- двоставковий тариф на послугу з централізованого опалення для населення:
- тариф на послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду (умовно-змінна частина) – 33,92 грн./м2 (з ПДВ), 
- тариф на послугу централізованого опалення протягом всього року (умовно-постійна частина) — 4,78 грн./м2 (з ПДВ). 
Тарифи на послугу з централізованого опалення для населення вступають в дію з 5 листопада 2017року.
Тарифи на теплову енергію вступають в дію з моменту оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації.
Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

Додаток 1-4 Скачать

Додаток 5-8 Скачать

03.10.2017р.

КП "Лисичанськтепломережа" сповіщає про намір змінити тарифи на теплову енергію через коригування паливної складової та встановити тариф на послуги централізованого опалення для населення. Зауваження приймаються протягом 14 днів до 18.10.17р. включно за адресою м.Лисичанськ, вул. Тепла, приймальня.

Додатки:

"Тариф на теплову енергію для населення.xls" Скачать

"Структура тарифів 1.xls " Скачать

"Структура тарифів 2.xls" Скачать

6.09.2017

В розділі "Документы" розміщено проект інвестиційної програми КП "Лисичанськтепломережа" на 2017 рік для ознайомлення та отримання зауважень. Зауваження пиймаються протягом 15 днів з дня розміщення проекту у приймальні КП "Лисичанськтепломережа".

18.05.2017

Шановні споживачі! 
Висловлюємо Вам подяку, що протягом минулого року користувалися послугами нашого підприємства, та вважаємо своїм обов’язком згідно з постановою НКРЕКП від 30.03.2017 № 464 довести до Вашого відома інформацію, а саме:
    Інформація щодо середнього споживання споживачами послуг з централізованого опалення по                                   КП “Лисичанськтепломережа” у 2016 році

 

Фізичні одиниці

Грошові одиниці, з ПДВ

Централізоване опалення

133 451,563 Гкал

30 191 794,73грн

у тому числі на 1 м кв. опалювальної площі

 0,158268 Гкал/м кв

х

   Структури діючих одноставкових тарифів з урахуванням податку на додану вартість складають:
 


Елементи тарифу

Централізоване опалення

грн/Гкал

доля %

грн/м кв.

доля %

Разом, у т. ч.:

309,49

100%

9,70

100%

паливна складова

247,59

80%

7,76

80%

решта без паливної складової

61,90

20%

1,94

20%

Частка витрат у структурі тарифів, яка має бути спрямована на фінансування інвестиційної програми

 Фінансування ІП

6,45

2%

0,19

2%

Загальна протяжність теплових мереж (в однотрубному вимірі) , км

141,64

  Вартість послуги з централізованого опалення в порівнянні з іншими країнами з податками, грн/Гкал


Чехія

Німеччина

Швеція

Швейцарія

Данія

Японія

2300,20грн

2442,30грн

2484,40грн

2709,60грн

3347,50грн

6928,20грн

    Під час порівняння використані статистичні дані офіційного курсу гривні до іноземної валюти станом на 20.02.2017року.

Динаміка фактичної тривалості опалювального періоду (ОП) та температури зовнішнього повітря м.Лисичанськ


Найменування показників

Січень 2016

Лютий 2016

Березень 
2016

Жовтень 2016

Листопад 2016

Грудень 2016

   Разом

фактично за 2016 рік

Кількість діб ОП

31

29

31

15

30

31

167

Середня температура зовнішнього повітря за ОП, °С

-6,5

2,2

4,3

1,9

1,2

-5

 

Споживання теплової енергії, Гкал

28 458,459

17 955,735

17 099,283

12 072,569

21 985,742

35 879,775

133 451,563

   Стан оснащеності будинковими приладами обліку теплової енергії по виконавцю послуг  складає 7 %. 
   Стан оснащеності будинковими приладами обліку теплової енергії по Україні складає  63%.
Ключові нормативно-правові акти: 
постанова КМУ від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (у редакції постанови КМУ від 30.10.2015  № 1037);
постанова КМУ від 19.10.2016 №744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення».                                                                                                                                                                                               З повагою,  адміністрація КП “Лисичанськтепломережа”
Щодо інформації  по конкретним помешканням просимо звертатися індивідуально за адресою: м.Лисичанськ , вул.Тепла, буд. 17

16.05.2017

Шановні абоненти - одержувачі субсидії!

КП «Лисичанськтепломережа» доводить до Вашого відома, що згідно Постанови Кабінета Міністрів України від 26.04.2017 №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення субсидіїОднак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги.

Тому, якщо родина за рік не сплатила заборгованості, вона має можливість оформити реструктуризацію боргу з КП «Лисичанськтепломережа» для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018 рр.). Інформація про заборгованість споживача надходитиме в УПСЗН м.Лисичанська від КП «Лисичанськтепломережа». Нових субсидіантів це не торкнеться.

За наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у субсидіантів, яка накопичилися в минулому – до оформлення допомоги, субсидію на наступний період 2017-2018 рр. призначатимуть за умови її погашення або оформлення реструктуризації боргу. У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або реструктурізував заборгованість.

Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

11.04.2017

Уважаемые абоненты! КП"Лисичансктеплосеть"доводит до Вашего сведения информацию, про места, где можно произвести оплату коммунальных услуг за отопление, без удержания комиссионного вознаграждения:

1. ул. Теплая 17, КП "Лисичансктеплосеть" - касса предприятия;

2. пр. Победы 102, ТОБО № 10012/087 АО "Ощадбанк" - терминал самообслуживания.

 

22.02.2017

Уважаемые абоненты,
получающие
 субсидию на оплату услуг по теплоснабжению.

В соответствии с п. 15 Положения о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива (далее - Положение), утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 21 октября 1995 N 848 граждане, которым назначена субсидия для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, обязаны ежемесячно оплачивать стоимость фактически потребленной услуги с учетом размера назначенной субсидии. В случае если стоимость фактически использованной услуги меньше чем обязательная доля расходов на оплату этой услуги, граждане платят ее фактическую стоимость.

В соответствии с п. 20 Положения предоставление ранее назначенной субсидии может быть прекращено в случае если гражданин, которому назначена субсидия, не платит стоимость фактически потребленной услуги с учетом размера назначенной субсидии.

Во избежание прекращения ранее назначенной субсидии за услуги по теплоснабжению просим своевременно производить оплату в соответствии с Положением.

02.02.2017

У разі, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує обов'язковий платіж, припиняється раніше призначена субсидія, за винятком випадків, пов'язаних із затримкою виплати заробітньої плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами - з місяця, в якому надійде таке подання до КП "Лисичанськтепломережа" (згідно з п. 20 Постанови Кабінету міністрів України від 21.10.1995р. № 848). Громадянину необхідно звернутися по КП "Лисичанськтепломережа" з вищезазначеними документами (довідкою).

03.01.2017

КП "Лисичансктеплосеть" сообщает, что в соответствии с Постановлением Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг от 02.12.2016г. № 2126 тариф на "тепловую энергию вступает в действие 30.12.2016г., на следующий день после публикации в "Урядовом курьере".

Официально опубликованы тарифы на тепловую энергию в "Урядовом курьере" 29.12.2016г.

28.12.2016

Щодо списання безнадійної заборгованісті фізичних осіб, засуджених до позбавлення волі.

Відповідно до підпункту 14.1.11 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) безнадійною вважається заборгованість, яка відповідає одній з таких ознак:

а) заборгованість за зобов'язаннями, щодо яких минув строк позовної давності;

б) прострочена заборгованість, що не погашена внаслідок недостатності майна фізичної особи, за умови, що дії кредитора, спрямовані на примусове стягнення майна боржника, не призвели до повного погашення заборгованості;

в) заборгованість суб'єктів господарювання, визнаних банкрутами у встановленому законом порядку або припинених як юридичні особи у зв’язку з їх ліквідацією;

г) заборгованість, яка виявилася непогашеною внаслідок недостатності коштів, одержаних після звернення кредитором стягнення на заставлене майно відповідно до закону та договору, за умови, що інші дії кредитора щодо примусового стягнення іншого майна позичальника, визначені нормативно-правовими актами, не призвели до повного покриття заборгованості;

ґ) заборгованість, стягнення якої стало неможливим у зв’язку з дією обставин непереборної сили, стихійного лиха (форс-мажорних обставин), підтверджених у порядку, передбаченому законодавством;

д) прострочена заборгованість померлих фізичних осіб, а також осіб, які у судовому порядку визнані безвісно відсутніми, недієздатними або оголошені померлими, а також прострочена заборгованість фізичних осіб, засуджених до позбавлення волі.

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. No 71-VIII вніс численні зміни до Податкового кодексу України, зокрема в частині, що стосується порядку податкового обліку безнадійної заборгованості Зокрема внесені зміни до п. 14.1.11, якими виключено віднесення до безнадійної заборгованості простроченої заборгованості фізичних осіб, які засуджені до позбавлення волі.

25.10.2016

«КП «ЛИСИЧАНСКТЕПЛОСЕТЬ» доводит до сведения населения о применении в системе теплоснабжения органического красителя флуоресцеина натрия (Уранин А) и средства для придания запаха «Барьер» с целью определения мест утечек, просьба не использовать воду из систем теплоснабжения в личных целях.»

21.07.2015
Уважаемые жители Лисичанска!С целью исполнения решения Кабинета Министров Украины о принятии мер стимулирования потребителей к уменьшению затрат на оплату коммунальных услуг КП «Лисичансктеплосеть» рекомендует установку и использование энергосберегающих материалов и оборудования в квартирах. Это означает, что потребители должны принять меры по экономии тепловой энергии: утеплить окна, двери, а также наружные стены, перекрытия на последних этажах и полы на первых, установить теплоотражающие экраны за радиаторами. Необходимо совместно с КП ЖЭК утеплить двери в подъезд. Так вы сможете повысить температуру воздуха в помещениях во время отопительного сезона в условиях дефицита энергоресурсов.

В свою очередь, КП "Лисичансктеплосеть" проводит работы по улучшению теплоснабжения в новом отопительном сезоне во всех районах города: прокладываются предварительно изолированные трубы, производится ревизия и замена арматуры там, где есть необходимость. Предприятие внедряет более эффективное оборудование на котельных.

КП "Лисичансктеплосеть" напоминает, что согласно «Закону Украины о жилищно коммунальных услугах» и "Правилам подготовки тепловых хозяйств к отопительному сезону", а также договору об оказании услуг по централизованному отоплению п.7.8 «Потребитель обязан...», п.2 «Исполнитель имеет право...», «Правил содержания жилых домов и придомовых территорий» №76 от 17.05.05г. п. 1.4.2.;1.4.6.. Вам необходимо подготовить внутреннюю систему отопления к отопительному сезону: заменить аварийные и зашлакованные участки трубопроводов в квартире (стояков, подводок к радиаторам), заварить свищи, промыть отопительные приборы, при необходимости заменить их. Рекомендуется замена металлических труб на пластиковые, имеющих более низкий коэффициент теплопотерь.

Экономия энергоресурсов - это обязанность не только теплоснабжающих предприятий, но и всех граждан страны.

Администрация КП «Лисичансктеплосеть»